Пошук торгових марок в Україні

Пошук

Щороку до Українського відомства інтелектуальної власності надходить понад 70 тис. нових заявок на торговельні марки. Загалом в Україні понад 210 тис. активних реєстрацій торгових марок.

15-20% заявок отримують відмову в реєстрації.

Щоб не потрапити в цей список і не витрачати час і гроші, перед подачею заявки необхідно провести якісні попередні пошуки.

В Україні можлива реєстрація словесних, графічних і комбінованих торгових марок (що містять як текст, так і зображення). Відповідно, пошук повинен включати всі елементи майбутньої заявки. Варто пам'ятати, що словесна частина завжди залишається переважаючою.

Зробіть пошук торгової марки

Поради щодо пошуку торгових марок в Україні
Латиниця і кирилиця
Торгову марку можна зареєструвати як латиницею, так і кирилицею, і навіть з використанням символів двох алфавітів. Тому важливо шукати два варіанти написання слова, транслітеруючи його латиницею чи кирилицею.
Дослівні переклади
Перевірте прямий переклад слова українською, російською та англійською мовами. При подачі заявки англійською мовою, якщо зареєстрована ТМ, що означає те саме в прямому перекладі українською чи російською мовами, заявка буде відхилена.
Звертайте увагу на неактивні ТМ
Незважаючи на те, що термін дії раніше зареєстрованої ТМ закінчився, це не означає, що вона не може заважати. Після закінчення терміну дії свідоцтва на ТМ, протягом 2 років, тільки попередній власник може подати заявку на ту саму торгову марку.
Переваги пошуку торгових марок за допомогою Pocket IP
Зручна система пошуку одночасно по національній базі ТМ України та міжнародній базі ВОІВ
Завантаження звіту про пошук у зручному форматі
Система фільтрів для відображення відповідних результатів пошуку
Збережіть результати пошуку для швидкого пошуку пізніше

Почніть безкоштовний пошук

Як шукати торгові марки в Україні

Pocket IP надає безкоштовний інструмент для проведення пошуку в Україні.

Результати пошуку містять дані як з національної бази даних, так і з бази даних ВОІВ з міжнародними товарними знаками, які діють на території України.

Ви можете створити власний профіль в системі Pocket IP або скористатися функцією швидкого пошуку без створення профілю в сервісі.

Пошук може здійснюватися за:

  • Ключовим словом
  • Номером заявки
  • Реєстраційним номером ТМ
  • Ім'ям власника ТМ
  • Ім'ям заявника

Результати пошуку можна фільтрувати та сортувати за всіма параметрами в таблиці.

Для подальшого відстеження торгової марки її необхідно додати до списку Мої об'єкти.

Аналіз результатів пошуку

Представленные результаты предоставляют данные для анализа и выводов о шансах получить регистрацию бренда в Украине.

Полученные примеры ТМ необходимо проанализировать по сходству словесной/изобразительной части, заявленному перечню товаров/услуг и практике рассмотрения подобных заявок специалистами Украинского национального офиса интеллектуальной собственности и инноваций.

Также не забывайте об общих требованиях к заявке на торговую марку в Украине.

Вы также можете заказать анализ результатов поиска у экспертов Pocket IP.

    Написати нам

    FAQ

    Сервіс пошуку Pocket IP сканує національні та міжнародні бази даних товарних знаків відповідно до умов пошуку користувача та показує найбільш релевантні результати. Можна використовувати різні умови пошуку для отримання найкращих результатів.

    Pocket IP пропонує своїм користувачам безкоштовний пошук за торговими марками. Також можна запросити пошук із висновками фахівця. Проведення пошуку за торговельними марками за допомогою інших сервісів або «вручну» юристами може коштувати набагато дорожче.

    Перед розробкою нового фірмового найменування або поданням власної заявки на торгову марку дуже бажано провести попередній пошук щодо того, чи не зареєстровані аналогічні ТМ. Попередній пошук заощаджує багато часу та грошей, допомагаючи спрямувати зусилля у потрібне русло.

    Комплексний пошук торгових марок охоплює як ідентичні назви товарних знаків, так і схожі. Система аналізує ім’я на подібність з іншими зареєстрованими торговими марками та заявками та виводить потенційно небезпечні ТМ.

    В залежності від серйозності схожості Вам може знадобитися змінити назву бренду, додати додаткові елементи до заявки (оригінальний шрифт чи логотип), змінити клас чи принаймні перелік товарів/послуг. Якщо конфліктуюча торгова марка не використовується, Ви можете розглянути початок процедури анулювання.

    Privacy Overview

    This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.